Kontakta Bergs Fegen

Bergs Fegen finns i samhället Fegen. 
Fegen ligger utmed väg 153 mot Värnamo 
drygt 2 mil från orten Ullared. (se karta till höger)

 

Bergs Fegen
Kapellvägen 3 
SE-311 52 Fegen
SWEDEN

Tel +46 (0) 346-612 10, 
Fax +46 (0) 346-612 48 

 

 

Försäljning

VD, Försäljning

Robert Lanned

robert@bergsfegen.se

Tel direkt +46 (0) 346-612 19

Mobil +46 (0) 705-361210

 

Försäljning, Innesälj

Emil Hermansson

emil@bergsfegen.se

Tel direkt +46 (0) 346-612 21

Mobil +46 (0) 709-816888


  

Försäljning Norge 

Olav Thomassen

olav@bergsfegen.se   

Mobil +47 911 087 00 

 

Försäljning Norr

Reidar Thunell

reidar.thunell@gmail.com

Mobil +46 (0) 706-069009

Administration

Inköpschef, personalansvarig

Tommy Emanuelsson

tommy@bergsfegen.se

Tel direkt +46 (0) 346-612 11

 

Inköp, koordinator
Daniel Karlsson

daniel@bergsfegen.se

Tel direkt +46 (0) 346-612 13

 

Konstruktion

Mikael Carlsson

mikael@bergsfegen.se

Tel direkt +46 (0) 346-612 20


 Ekonomi

Anna-Kersti Sjögestam

anna-kersti@bergsfegen.se 

Verkstad och lager

Verkmästare
Per-Ola Sköld

per-ola@bergsfegen.se

Tel direkt +46 (0) 346-61214 

Mobil +46 (0) 703-108697

 

Arbetsledare produktion

Kenny Bergholtz

kenny@bergsfegen.se

Tel direkt +46 (0) 346-61215

 

Lagerchef

Johnas Andersson

johnas@bergsfegen.se

Tel direkt +46 (0) 346-612 16

 

Lager

Daniel Stigsson

stigsson@bergsfegen.se

Tel direkt +46 (0) 346-612 17

 

Lager, Kvalitet & Miljö

Michel Pettersson

michel@bergsfegen.se

Tel direkt +46 (0) 346-612 18

 


Vemservice AB, Vemdalen (service och reparationer)

Tel +46 (0) 684-304 25 

 

 

Sajtbolagets webbplatser använder cookies för att förbättra och anpassa ditt besök på vår webbplats. Genom att klicka på \"Jag accepterar-knappen\" samtycker du till att cookies används. Läs mer om cookies